• м. Хмельницький
  • вул. Панаса Мирного 1/2
Важливо: У нас завжди є світло та тепло. Автономні джерела електроенергії у режимі 24/7/365

Блог

Видалення папілом і гострих кондилом радіохвильовим методом це один з найбільш безпечних і безболісних методів, що застосовуються в хірургії.

Видалення відбувається в результаті впливу високочастотних хвиль на тканину новоутворення без значного травмування здорових клітин, з можливістю подальшого гістологічного дослідження.

Маніпуляції виконує лікар онколог з багаторічним досвідом роботи.

Мезотерапія препаратом з активними компонентами, особливе поєднання яких дозволяє ефективно вирішити проблему випадіння волосся.

Крім цього унікальний склад надає сприятливу дію на шкіру голови, так як волосся є придатками шкіри і випадає, в тому числі, через порушення її функціонального стану, зневоднення, та різних захворювань.

Показання:

Якусь страшну і дивну річ сказав Вам лікар на прийомі - потрібна кольпоскопія
І паніка, і тисяча запитань! СКОПІЯ?БОЛЯЧЕ?..
Стоп!.

На жаль, це може статися з кожною. За власним бажанням чи за показами, очікувано або зовсім неочікувано, медикаментозно чи хірургічно... Ніхто не застрахований і буває, що попередити аборт неможливо.
Хочу розвіяти декілька самих розповсюджених міфів про аборт (переривання вагітності). 

У жителів Тробріанських островів однією з найбільш сексуальних ласк вважається обгризання вій партнера.

У Кореї вважали, що найкращий спосіб для підсилення збудження чоловіка – укол голкою в корінь пеніса на 1-2 см.

Чоловіки племені панапе, що живе в Мікронезії, стимулюють партнерок за допомогою мурахи, яка жалить дуже боляче. Тварин спеціально зберігають в коробочках і в розпал сексуальних ласк висаджують прямо на клітор коханої.

Цікаві факти про яйцеклітину:
Яйцеклітина - найбільша клітина людськогоорганізму, її видно неозброєним оком

Кожна яйцеклітина несе в собі половину набору хромосом - 22 аутосоми і одну статеву Х хромосому і це завжди Х. При злитті з сперматозоїдом(який теж має 22 аутосоми і одну статеву Х або У хромосому) - формується ембріон з каріотипом 46 ХХ(дівчинка) або 46 ХУ(хлопчик).

Яйцеклітина знаходиться в фолікулах яєчників, число фолікулів закладається ще внутрішньоутробно і до народження дівчинки їх число сягає близько 1млн, а до віку першої менструації їх залишається близько 400 тис.і тільки 1% з них в майбутньому дозріє і сформує зрілу яйцеклітину.

До місяця боротьби з раком молочної залози:
-прийом та консультація мамолога-онколога;
- УЗД молочних залоз та регіонарних лімфатичнихвузлів;
-тонкоголкова пункційна аспіраційна біопсія(ТПАБ);
-призначення лікування та контроль ефективності у динаміці.

УЗД - чудовий метод діагностики в гінекології без якого ми, гінекологи, вже не уявляємо свого звичного прийому і постановки остаточного діагнозу. За допомогою УЗД ми можемо виключити патологію яєчників/матки і фіксувати циклічні зміни в роботі жіночого організму (овуляція і відповідність товщиниі структури ендометрію і роботи яйників). Гінекологи рекомендують, залежно від ситуації, проводити УЗД в різні дні менструального циклу. Давайте розберемось чому так?
2-5 день МЦ - оцінюємо відторгнення ендометрії. В ці дні ендометрій виглядає як тоненька світла лінія товщиною не більше 5 мм, в яйниках - антральні фолікули 3-8 мм (кожен з яких теоретично може стати домінантним).

Поліп - це локальний виріст ендометрію в порожнині матки. Він має схожу будову з ендометрієм.

За класифікацією розрізняють: 

Підвищений пролактин. даємо повторно, ситуація повторюється... в моїй голові думка: "МРТ голови>аденома?"... Повторюю запитання ( яке вже, до речі, задавала): "Чи приймаєте Ви які-небудь препарати?" Нарешті, несміливо і майже пошепки, опустивши очі: " Так, психіатр призначив мені антидепресанти". Спочатку я відчула злість (чого ж не казати про це?), але відразу ж прийшло розуміння: де ми живемо? Які у нас погляди соціуму? І я, все-таки, розумію чому в цьому так складно було дізнатися!

Радіохвильове видалення новоутворень - cучасний, малотравматичний метод видаленнядоброякісних утворів

Метод, який дозволяє виконувати маніпуляцію без кровотечі, набряків та хворобливості місця втручання, що значно зменшує час на реабілітацію.

Радіоножем можна видалити новоутворення будь-якої локалізаціїта провести його гістологічне дослідження! 

Актуальний пост для багатьох жінок, враховуючи запитання в дірект та на прийомі, на тему контрацепції під час лактації (грудного вигодовування).
Почну з того, що ГВ не забеспечує нас від небажаної вагітності. У жінки немає менструації і це ускладнюється тим, що вона навіть не уявляє коли ж у неї настає овуляція (а вона настає ще за 2 тижні до менструації) - ідеальна умова для настання вагітності. В практиці надто часто зустрічаються молоді годуючі мами, які приходять на прийом вже "глибоко вагітними" навіть і не підозрюючи про це.

За час мого професійного становлення мені зустрічалося багатонеповнолітніх вагітних. Наймолодшій з них буловсього 13 років, яка готувалася до пологів...як теперпам'ятаю її агресію до медичного персоналу і її агресивну маму (хоча тут все зрозуміло - скільки їм довелось вислухати за цей період і переосмислити).

Тема, про яку не прийнято говорити вголос.
Але комфорт і естетика в інтимній зоні- надто важлива для жінки тема, враховуючи, до того ж, сучасні б'юті тенденції.
Чи є у Вас дискомфорт при ходьбі, зайнятті спортом, зайнятті сексом? Можливо є зауваження від партнера чи зовнішній вигляд статевих губ не подобається Вам особисто? Їх форма може бути такою ж неповторною як і сама представниця прекрасної статі. На їх вигляд, безперечно впливають і пологи і вік.Але...Рішення є!