• м. Хмельницький
  • вул. Панаса Мирного 1/2
Важливо: У нас завжди є світло та тепло. Автономні джерела електроенергії у режимі 24/7/365

Лікарі

Лікар акушер-гінеколог, пренатальноі ультразвукової діагностики вищої категорії.  

Головний лікар медичного центру "Призма Он"

Закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «лікувальна справа» у 1986 р.
Інтернатуру за спеціальністю «акушерство і гінекологія» пройшов при кафедрі Чернівецького медичного інституту на базі Хмельницького роддому у 1986-1987 рр
Закінчив курси інформації та стажування з питань медичної генетики та пренатальноіі діагностики на базі Львівського міжобласного медико-генетичного центру при Львівському науково-дослідному інституті Педіатрії, Акушерства та Спадкової патології у 1987 р.
Курси тематичного удосконалення «Спадкові хвороби та медико-генетичне консультування» на базі Київського інституту ПДО у 1988 р.
У 1989 році отримав другу спеціальність «Ультразвукова діагностика» при Львівському державному медичному інституті.
Працював лікарем акушером- гінекологом, завідувачем МГК у Хмельницькому роддомі з 1988 по 1990 рр
З 1990 по 1995 рр навчався у клінічній ординатурі, аспірантурі на кафедрі акушерства і гінекологіі ФПО Вінницького медичного університету ім.М.І.Пирогова.
З 1992 року працює лікарем ультразвукової діагностики відділення пренатальноі діагностики Хмельницького міського перинатального центру.
З 1997 р головний лікар, директор, лікар ультразвукової діагностики медичного центру «Призма Он».
У 2009 році отримав спеціальність «Організація і управління охороною здоров‘я» при Тернопільскому державному медичному університеті ім. І.Я.Горбачевського.

Лікар анестезіолог-реаніматолог вищої категорії.

Закінчив лікувальний факультет Буковинського державного медичного університету у 2009 р.

З 2009 по 2011 роки факультет післядипломної освіти ВНМУ ім. М.І. Пирогова на базі Хмельницької обласної лікарні пройшов інтернатуру по анестезіології та інтенсивній терапії.

З 01.08.2012 року по даний час працює на посаді лікаря-анестезіолога відділення анестезіології та інтенсивної терапії у КНП «Хмельницький міський перинатальний центр» ХМР.

У січні 2013 року пройшов курси інформації та стажування по анестезіології та інтенсивній терапії в акушерстві та гінекології на базі Хмельницького міського перинатального центру.

У 2013-2020 р. проходив передатестаційні цикли на базі кафедри хірургії з анестезіологією № 2 навчально-наукового інституту післядипломної освіти ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського.

Лікар онкохірург,онколог-маммолог другої категорії.

Закінчила Львівський національний медичний університет імені Д.Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа» у 2013 р. Інтернатуру за спеціальністю «онкологія» проходила у Вінницькому національному університеті ім. М.І.Пирогова.

У 2018 р. отримала другу спеціальність “онкохірургія» на ФПО Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького.

Працює у КНП «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради.

Лікар акушер-гінеколог спеціаліст

Закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа» у 2012 році. Інтернатуру по спеціальності «акушерство і гінекологія» пройшла на кафедрі акушерства і гінекології ФПДО Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова у м.Хмельницькому на базі ХМПЦ.

Там же З 2017 по 2019 рр. навчалася у клінічній ординатурі.

З 2018 року працює на посаді лікаря акушера-гінеколога медичного центру.

Пройшла ТУ «Кольпоскопія у діагностиці передракових захворювань шийки матки» у 2019 р , «Ендокринна гінекологія» у 2020р на кафедрі акушерства і гінекологіі ФПДО ВНМУ ім. М.І.Пирогова на базі ХМПЦ.

Лікар акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики,спеціаліст.

Освіта - Буковинський державний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа», закінчила у 2014 р.

Інтернатура - кафедра акушерства і гінекологіі ФПО Вінницького національного університету ім.М.І.Пирогова на базі Хмельницького міського перинатального центру у 2014 – 2017 рр. за спеціальністю лікар «акушер-гінеколог».

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова – у 2020 р. отримала додаткову спеціалізацію – лікар ультразвукової діагностики, спеціаліст.

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова – у 2021 р. ТУ “Ендокринна гінекологія”.

Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова – у 2020 р. ТУ “Кольпоскопія в діагностиці та лікуванні захворювань шийки матки”.

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Закінчила у 1989 р. Київський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».

У 1990-1991 р.р. пройшла інтернатуру по спеціальності «акушерство і гінекологія» на однойменній кафедрі Чернівецького медичного інституту на базі Хмельницького міського пологового будинку де і працює лікарам акушером-гінекологом з 1991 року.

З 1994 по 1996 р.р. навчалася у клінічній ординатурі на кафедрі акушерства і гінекології ФПО Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова.

У 2001 р. атестована на 1 кваліфікаційну категорію.

З 2006 р. завідувачка відділенням патології вагітності N2.

З вересня 2007р. по теперішній час завідує пологовим відділенням N2 КНП «ХМПЦ» ХМР.

У 2012 році атестована на вищу кваліфікаційну категорію.

Загальний стаж роботи 31 рік, стаж роботи на посаді завідувача відділенням 16 років.

Лікар акушер-гінеколог першої категорії, онкогінеколог, репродуктолог.

Закінчила Луганський Державний Медичний Університет за спеціальністю «лікувальна справа» у 2002 році, де і проходила інтернатуру за спеціальністю «акушерство і гінекологія» на базі факультету післядипломної освіти.

З 2008 р. по 2010 р. навчалася у клінічній ординатурі на кафедрі акушерства і гінекології вищезгаданого закладу освіти.

У 2013 р. отримала другу спеціальність-«онкогінеколог» при Луганському обласному онкодиспансері.

Працювала онкогінекологом у Краснолучському обласному онкодиспансері, з 2019 р. працює акушером-гінекологом у Хмельницькому міському перинатальному центрі.

Постійно приймає участь у роботі медичних конференцій, семінарів.

Лікар акушер-гінеколог першої категорії.

Закінчила Тернопільський державний медінститут за спеціальністю «лікувальна справа» у 1980 році. Інтернатуру по акушерству і гінекології проходила у Хмельницькому міському пологовому будинку на кафедрі акушерства і гінекології Хмельницького філіалу ФУЛ Вінницького медінституту ім. М.І.Пирогова.

З 1981 по 2017 р.р. працювала на посаді лікаря акушера-гінеколога ХМПЦ. З 2017 р. працює у медичному центрі.

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Закінчила Харківський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа» у 1988 році.

Інтернатуру за спеціальністю «акушерство і гінекологія» пройшла у 4-му пологовому будинку м.Харків.

Працювала у НКП “Харьківский міський пологовий будинок N1 “, з 2018 р працює на посаді лікаря акушера-гінеколога медичного центру.