У жителів Тробріанських островів однією з найбільш сексуальних ласк вважається обгризання вій партнера.

У Кореї вважали, що найкращий спосіб для підсилення збудження чоловіка – укол голкою в корінь пеніса на 1-2 см.

Чоловіки племені панапе, що живе в Мікронезії, стимулюють партнерок за допомогою мурахи, яка жалить дуже боляче. Тварин спеціально зберігають в коробочках і в розпал сексуальних ласк висаджують прямо на клітор коханої.

Сексуальні традиції деяких інших африканських племен теж пов’язані з комахами, а саме з тими ж мурахами. Партнери підставляють під їхні жала свої сідниці, які перетворюються в результаті отруйних укусів в суцільну ерогенну зону.

Перед заняттями коханням у пар з племені Сірон, що в Східній Болівії, з давніх-давен існувала традиція очищати один одного від кліщів, вошей і бліх. Для більшого збудження закохані ще й проковтують цих комах.
Вважалося, що цей атавізм залишився в племені Сірон від мавп. Однак, при більш детальному дослідженні виявилося, що один з різновидів вошей, що може мешкати на тілі людини володіє вираженим збудливим ефектом. Він продовжує сексуальне збудження на годинти і робить його більш стійким. Може саме тому індіанці Сірон можуть займатися сексом щодня і по 5-6 годин.

А ось в Зімбабве люблять сухий секс. Там вважається, що тертя має бути жорстким. Тому перед статевим актом місцеві жінки натирають інтимні органи особливими травами, що створюють підвищену сухість. А чоловіки роблять спеціальні шрамові насічки на пенісі, щоб тертя було якомога сильнішим.