Лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Закінчила у 1989 р. Київський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа».

У 1990-1991 р.р. пройшла інтернатуру по спеціальності «акушерство і гінекологія» на однойменній кафедрі Чернівецького медичного інституту на базі Хмельницького міського пологового будинку де і працює лікарам акушером-гінекологом з 1991 року.

З 1994 по 1996 р.р. навчалася у клінічній ординатурі на кафедрі акушерства і гінекології ФПО Вінницького медичного університету ім. М.І.Пирогова.

У 2001 р. атестована на 1 кваліфікаційну категорію.

З 2006 р. завідувачка відділенням патології вагітності N2.

З вересня 2007р. по теперішній час завідує пологовим відділенням N2 КНП «ХМПЦ» ХМР.

У 2012 році атестована на вищу кваліфікаційну категорію.

Загальний стаж роботи 31 рік, стаж роботи на посаді завідувача відділенням 16 років.

Основні напрямки діяльності:

  • Консультація та огляд жінок з метою профілактики і лікування захворювань жіночих статевих органів, підбір сучасних методів контрацепції та прегравідарна підготовка жінок до планової вагітності.
  • Ведення вагітності, як фізіологічної так і обтяженої акушерським та соматичним анамнезом (у тому числі багатоплідних вагітностей, після ЕКЗ),профілактика гестаційних ускладнень.
  • Акушерська допомога у пологах, планові та ургентні операції.
  • Діагностика та лікування запальних гінекологічних захворювань , інфекцій, що передаються статевим шляхом, порушень менструального циклу, розладів у періменопаузі та постменопаузі,медикаментозне переривання вагітності.
  • Мала оперативна гінекологія- біопсія ендометрію, фракційне вишкрібання стінок порожнини матки, поліпектомія, введення та видалення внутрішньо маткових спіралей.